27 Ağustos 2011 Cumartesi

sarı civciv pardon civciv sarısı:)

Eskiden en sevdiğim renk olan sarıyı; sevmeye ara verdiğim uzun bir süreden sonra tekrar sevmeye başladım. (ilginç bir cümle oldu)
Öncelikle bir sarı ayakkabı edindim bu sezonun başında.Öyle çok sevdim ki o ayakkabılarımı yere göğe koyamadım, kimi zaman giymeye dahi kıyamadım:P şaka yapıyorum tabi ki:)Sadece çok fazla giyinemedim çünkü öyle, her zaman her kıyafetin altına giyinilecek türden ayakkabılar değildi.
                                                           İşte bunlar ayakkabılarım:)
Diyeceksiniz ki 'kıyafetinle İllaki uyumlu mu olmalı' yooo, hayır olmamalı. Ee sorun nedir? Sorun yok ki:) Tamam konuya geri dönüyorum o zaman::):)
Konu da şu; ben bugün o sarı ayakkabılarımı giyinmeye karar verdim. Önemli bir karar bu:)Çok sevdiğim ve sizlerin de sıklıkla üzerimde gördüğü; lacivert eteğim ve yine çok sevdiğim lacivert bluzumla.
                                                                      İşte bu ikili ile...

Bu arada buluzumun en güzel yanı sanki yakasında bir önlük varmışçasına duran bir modeli olması. 2 yıl önce Top Shop tan aldığım bu bluzum, yıllara meydan okuyor sanki. Çünkü hem renginden hem de görünüşünden hiç bir şey kaybetmedi.

İşteyken sizler için arada derede çektiğim/çekindiğim fotoğraflarda sarı ayakkabılarımdan eser yok. Çünkü iş saatleri sırasında her zaman olduğu gibi bir topuklu ayakkabı tercih ettim. Bu arada ne yalan söyleyeyim bu ayakkabılar da oldukça çok amaçlı, kullanışlı ve de şık. İş saatleri sırasında kemerimle kombinlendiğini düşündüğüm ayakkabılarım lacivert kıyafetlerimin altına çok yakıştı. Vuuu bir hayli kendimden emin konuştum. Düzeltiyorum efendim 'sanki oldu gibi,bence oldu'Sizce?

Saçlarım ise dağınık örgü. Dip not: Eğer saçınız o gün şekle girmiyor ise benim gibi böyle örüp sprey ile katlarına şekil verebilirsiniz;)


Sarı hırkamı ise 'havalar bir serinlesede giyinsem' adlı koleksiyonumdan çıkardım. Böyle bir koleksiyonum var, evet.İsmi de bu derece net ve uzun:P Koleksiyonun neyi anlattığını isminden şıp diye anlıyorsunuz öyle uzunca düşünmeye gerek de yok!
İşte, koleksiyonun nadide parçası civciv sarısı hırkam da bu...

Yine severek giyindiğim bana enerji veren parçalarımdandır.Evet o hırka benim bir parçamdır. Canlarım benim:)
Bu arada yazın babet koleksiyoneri olmaya çalışan ben, kışın da aynı özeni hırka konusunda gösteriyorum.Hiç üşenmiyorum hırka ararken alırken vs. Evet ben bazı kıyafetlerde takıntılıyım! öyle miyim, öyleyim...
Uzunnn lafın kısası umarım beğenirsiniz efendim...
Unutmadan ekleyeyim; Eylül ayında VOGUE deyiz, yani henüz ben değil ama sevgili ablam Dyt. Elvan Odabaşı Kanar:) Hani daha önceki yazılarımda bahsetmiştim ya işte o röportaj ve çekim!
Dergi yine şahane olmuş. Mutlaka edininiz. Darısı STİLEO ya ne diyelim:)İlk STİLEO kapağında  kesinlikle iki kız kardeş olacağız. Evet, kesinlikle!

  Şeker tadında bayramlar diliyorum:):)
  Beni takip ettiğiniz için de
  Sevgiler benden
  Yani
  elvinodabaşıpekiyiden:):)

Hiç yorum yok: