22 Mayıs 2014 Perşembe

styling Vol :)

Dostluk güzel şey. 
Ölmeyen tek şey sevgi...
Evet güzel şeyler yazmak istiyorum.Guzel şeyler olsun diye...
Keyifli bir gündü 3 Mayıs.
 Bir çekim bu kadar komik bu kadar eğlenceli olurdu. Sanırım biz bir araya gelince çok eğleniyoruz. 
Bir de bazı insanların üzerinde kıyafetler konuşuyor sanki. Hani dersiniz ya 'bu kıyafet senin için dikilmiş' diye. Demez misiniz? Allah Allah ben derim:)
Ne diyordum; işte öyleydi Cemile için de seçtiğimiz kombinler. Cemile'nin biçilmiş kaftanları:) kitap ismi gibi oldu hahaha.
Fotoğrafları çeken Aylinim, modelimiz Cemile olunca şahane kareler çıktı ortaya. 
Bu arada hepimiz farkındayız degil mi artik aksesuarların kombinin önüne geçtiğinin. Tüm kombin yorumlamaları aksesuarlar üzerine artık. Onlar,farkı yansıtanlar. Onlar düz kıyafete anlam katanlar, karakter katanlar. 'Elinizi korkak alıştırmayın' artık dedirtenler:)
Ben nasıl bir yorum kattım bir bakalım. 
Yani ne yapalım, takalım takıştıralım:)

Deri Ceket ve gri ceket:Massimo dutti
Boyfriend Kot:Twist
Oxford:Yargıci


Bir diğer kombin ise aslında oldukça sakin, oldukça şık, oldukça karakterli. O kadar naif bir iddiası var ki insan bozmaya kıyamıyor!!! Elbise:Maçka
Bot:Hotic
Clutch: Hotic

Önce başka başladı bu post. Sonra dedim yok başka başka başlasın ama başka da bitsin. 
Öyle feci şeyler yaşıyoruz ki bazen hatta son zamanlarda sıklıkla, kanım donuyor. Bırakın kıyafetleri, işi gücü hiç bir şey görmez oluyor gözüm. İşte tam o anlarda sahip olduklarım silkiyor beni. Bu çoğunlukla Mira'm, eşim, dostum, ablam oluyor. 
Bir tek onlar iyi geliyor bana. 
Güzel şeyler yazmak ve öyle başlamak istedim bu posta. Çekimini haftalar öncesinde yapmıştık oysa. Yok olmadı her kalemi elime aldığımda her pc ye baktığımda keyifsizdi yazdıklarım. Tatsızdı bakışlarım. Sonra dedim lütfen bitsin iyi olsun herkes iyi kalpli olsun. Çok mu şey istedim bilmiyorum ama olmadı işte. Olmuyor işte. 
Yazdıklarımı satır satır okuyanlar bana değer verenler iyi olan insanlar siz, iyi ki varsınız hep olun olur mu? Ve lütfen çoğalın yayın o iyiliğinizi, saçın tüm iyi niyetlerinizi...
Sevgiler benden
yani
elvinodabaşıpekiyiden 

Hiç yorum yok: