7 Nisan 2015 Salı

Trenchcoat

Merhaba özlemelere doyamadığım takipçilerim
Nasılsınız?
Ben bloğunu özleyen, Women's Health Nisan sayısındaki Gardırop Piramidi başlığıyla yayınlanan son yazısını henüz içine sinen bir video ile paylaşamadığı için üzülen, okuyup paylaşanları görünce mutluluktan havalara uçan, yeni bir takım işlere girişmiş ama Formeo'daki islerinden kafasını kaldıramamış olan, biricik kızını bugün kreşe vermiş 1-2 saate gidip geri almamak için kendini zor tutan Stileo'nuzum ve gördüğünüz gibi karışık duygular içerisindeyim!

Tüm bunlar olurken bir diğer taraftan da gündemdeki konulara kafamı oldukça fazla takıyorum.
Teselliyi sizlere bir kaç satır yazmakta, kendimi işe adamakta, akşam olunca kızımla hamur oynamakta ve her gün farklı kombinler yaratmakta buluyorum.Benzeri şeyler hissettiğimize eminim ve bu nedenle dün giyinmiş olduğum içime sinen bir kombini sizlerle paylaşayım diyorum. Nasıl iyi diyor muyum:)
Bu post; nasıl bir post olur? 'giriş gelişme sonuç' şeklinde usulüne uygun yazılır mı? bilmiyor, gelişine cümlelerimi sıralıyorum.Farkındaysanız ne kadar uzak kalsam da sizi unutmadığımı kanıtlıyorum:)

-Yazar iki satır yazıp postu yarıda bırakıyordur, katledilen ilhamıyla yazısına aynı duygularla devam edemiyordur... Gece başlıyor gündüz ara öğünlerinde devam ediyordur. 'Bu post bitmeyecek galiba' diyor ama yine de yılmıyor 'bu kombin mutlaka paylaşılacak' diyordur:)

Bu cümlenin ardından ise fotoğraflar yüklenmeye başlıyor, kombinin detaylarına çoktan geçiliyordur...
Hazır mıyız?
Ben artık ciddileşiyorum izninizle...

Lacivert ve kareler...

Lacivert'in ilkbahar- yaz sezonuna 'dam'dan düşer gibi düştüğünü ve yeri göğü sarstığını kabul edebiliriz. Örneğin bu trenchcoat benim kalbimi çalınca kafamın üzerindeki baloncukta ne çeşit kombinler görüntülendi anlatamam. Zamanla hepsini hayata geçirmeyi planlıyorum.Takipte kalın.

Karelilerin küçüğüne büyüğüne bu sezon gardırobumuzda yerimiz var. Onlar sempatik onlar rahat onlar komplekssiz dokumalar. Özellikle düz renklere ılımlı, vücudumuza dostlar.


Misal öyle bir kombin düşünün ki; beyaz skinny pantolon, kareli boyfriend gömlek ve lacivert bir trenchcoattan oluşsun. Düşündünüz mü?
Tesadufe bakın ki ben de tam onu düşünmüş ve kombinlemişim. Bakalım siz de benim gibi sevecek misiniz?
Sevgiler benden,
Yani,
Elvin Odabaşı Pekiyi'den.
trenchcoat:Mudo collection
Gömlek: Zara man eski sezon
pantolon:Zara (yeni sezon)
Stiletto: Matraş
Gozluk: Ray ban12 yorum:

Gamze Sahin dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Gamze Sahin dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Beauty Follower dedi ki...

Great casual look dear!

http://beautyfollower.blogspot.gr

Adsız dedi ki...

Merhabalar,
sağ bileğinizde her zaman takılı olan gümüş bilekliğinizi nereden aldınız acaba?

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
stileo-elvin odabaşı pekiyi dedi ki...

O bizim kardeşlik bilekligimiz manevi degeri oldukca yuksektir.Yillar once Zafer Besikci adindaki Tunali da Kugulu pasajinda olan bir gumuscuden almistik.Zafer bey cok ozel parcalar satar ugramanizi öneririm. Sevgiler

stileo-elvin odabaşı pekiyi dedi ki...

Thanks, lovely

stileo-elvin odabaşı pekiyi dedi ki...

Bu yorum neden silinmis bilmiyorum ama guzel cumlelerin icin tesekkur ediyorum, sevgiler sıkı takipcim:)

stileo-elvin odabaşı pekiyi dedi ki...

Bu yorum neden silinmis bilmiyorum ama guzel cumlelerin icin tesekkur ediyorum, sevgiler sıkı takipcim:)

stileo-elvin odabaşı pekiyi dedi ki...

Thanks, lovely

Gamze Sahin dedi ki...

Size mail olarak geldi sanırım fakat burda neden yazar tarafindan silindi diyor bilemiyorum:( Verdiğiniz bilgileri hayatıma geçirmeye ve sıkı takipçiniz olmaya devam ediyor olucam,teşekkürler :)

tubistanbul dedi ki...

Merhaba ben de kişisel gelisim uzmaniyim ve kitabım var...Moda ve kişisel gelişim karması olan bloguma beklerim ayrıca belirtmek isterim ki yazım diliniz çok iyi, okuyucuyu sıkmıyor...başarilarinizin devamını dilerim .)