8 Nisan 2016 Cuma

Stil7

Merhaba benim tatlı okurlarım,
günler yoğun ve hareketli, stiller ise ona tam anlamıyla eşlik etmeli.
Ben de bu konuda elimden geleni tüm sosyal medya hesaplarımdan yapmaya çalışıyorum. Hal böyle olunca da biricik bebeğim bloğumu sahipsiz, başı boş bırakıyorum. Ne var ki ondan kopmam mümkün değil tabi ki:)
Bu kadar az yazıyor olmama rağmen beni takipten çıkarmayanları da yakında yeni sitemde ağırlayacağım. Üzerimize rahat bir şeyler alıp çay kahve içeriz diye planlıyorum:)
Size neden yazamadığımın kısa bir özetini geçmek istiyorum;
Zaten haberiniz vardır, daha önceki postlarımda biraz biraz bahsetmiştim. Ben harika bir ekiple bir proje üzerinde çalışıyorum. Proje uğurlu sayım olan 7 yi içeriyor. Bu taze ve tatlı birlikteliğimizin ve ortak çalışmamızın adı Stil7:) Ekibimiz; hayatımın fotoğrafçısı Aylin ve hayatımın videografı Kadir den oluşuyor. Çekimlerimize her daim biricik stil asistanım Uğur yardımcı oluyor. Kimi zaman da farklı kıymetli profesyoneller katkı sağlıyor. Biz gökten düşen 3 elma gibiyiz ama 7'ye kadar önü var deyip çoğalıyoruz işin ihtiyacına göre. Neler yapıyoruz onlara bakmak isterseniz stil7.com u takip altına alabilirsiniz.

Bu güne kadar Stil7 için çok keyifli çekimler yaptık. Bunları sırayla sitesinde paylaşıyoruz. Hayallerin Defteri, Dilara, Elvan(Frida) ve pek yakında Hande ve Mücahit'in çekim detayları sizlerle olacak. Çok şanslıyız ki bu zamana kadar oyunculuk yeteneği olan kişilerle çalıştık. Nasıl bakması nasıl durması gerektiğini bilenlerdi her biri. Ve girecekleri roller için tıpkı bizim gibi çalışan kişilerdi. Birini canlandıracaksa o kişinin tüm hayatını bizimle birlikte okuyanlardı. Yolladığımız çekim basamaklarına sırasıyla göz atıp tüm programa uyanlardı.
Önümüzde bakalım nasıl çekimler olacak.
Biz heyecanlıyız hem de çok heyecanlıyız...
Nisan bize çok iyi geldi. Bir çekimimiz Ankara'nın en keyifli dergilerinden biri olan Bitter Dergi de yer buldu. Elvan Odabaşı Kanar Frida Kahlo'yu canlandırmak için Stil7 ekibiyle bir araya gelmişti. Tadı damağımızda kalan bir çekim olmuştu. Çekimi Bitter Dergi eşsiz soruları ile sayfalarına taşıdı ve ortaya harika bir röportaj çıktı. Muhakkak alıp okuyun ya da apple store dan indirin:) Hem neden böyle bir çekim yapılmış hem de ortaya nasıl kareler çıkmış bir göz atın derim.

Bir de bu ay womenshealth deyim. Dergiyi alıp yazımı okumayı unutmazsanız çok mutlu olurum. Cidden olurum:) 'Kısa zamanda en güzel kombini yaratmanın tüyoları' nı yazdım kahve molanızda 80 ve 81. sayfadaki satırlarıma göz atın. İnanın işinize yarayacak ;)
Çok konuştum.
Baya konuştum
Yani yazdım! (Yazarken kendimi konuşuyor gibi hissediyorum :)
Sustum.
Şimdi sizi son Stil7 çekim günümüzde Aylin'in ara derede çektiği fotoğraflarımla baş başa bırakıyorum.
Harika bir Cuma olsun...Doğum günlerini hiç hatırlayamam. Ne yazık ki böyle bir özrüm var:( ama sanıyorum ki 9 Nisan demiştin sevgili Mücahit. Doğum günün kutlu olsun.Bu post da sana henüz eline fotoğraflar geçmeden hatıra olsun. Misal bana oldu :)


Mekan: Raffes Hotel
Deri Ceket: Massimo Dutti
Ayakkabı: Matraş

2 yorum:

minikkus dedi ki...

nasıl da güzel olmuş saçların böyle! giderek kumral Elvine dönüşceksin ve belki de sonra ben seni kaçırcam ahahaha :)))
her projeniz birbirinden güzel, özgün, eglenceli ve kaliteli! Hep stilini ve farkını konuşturuyosun zaten, canım benim! <3
ama işin içinde aylin-kadir ikilisi (aslında bence onlara kısaca "aydir" diyelim:P) olunca resmen yapılan işin güzelliği katmerlenmiş!
hepinize kompil bravaaaaaa! kalp! alkış! ve tabiki kocaman bir kucak ve sonrasında da havaya fırlatma efekti:)

Zeynep özyazıcı dedi ki...

Şahane oluyor elvin, şahane başlamıştı, ve devamı da mükemmel geliyor, bitteri de okudum hafta içinde eminim seni nasıl mutlu ediyordur.
Bu arada bebeğin blogunu da boşlama çok yaz çok anlat çünkü belki bazıları burayı okuyarak seninle hasret gideriyordur kimbilir :)
çok öper sarılırım