24 Ocak 2013 Perşembe

bazen her şey tozpembe

Bugün hava güzel dedim ki hanıma, haydi kalk giyin de çıkalım biraz....
ey gidi Barış Manço çocukluğumun sevileni, unutulmayanı. 
Günaydın sevgili okuyucularım. 
Ne zaman hava güneşli olsa aklıma AYI şarkısı gelir de paylaşayım dedim.(yalnız şarkının adı da pek bir kabaymış canımmm) 
Bir şarkı bu kadar cici başlayıp nakaratta nasıl da ayıya dönüşür anlamıyorum orası ayrı:) Enerji dolu bu şarkı için şimdi hep birlikte;
 yalnız kızlar, hadi erkekler, bütün mahalle...
....
Şarkımız fonda devam etsin ve ben konuya giriş yapayım!
Bizim kızların müzik kutuları var atlıkarınca modelli:) Tahtadan yapılmışlar biri tozpembe biri toz mavi. Dün çın çın çalarken gözüme ilişti tozpembe olanı ve işte sonuç üzerimdekiler. Nasıl bir feyiz aldıysam siz düşünün:) 
Tozpembe , beyaz ve açık gri bence bir arada muhteşemler. 
Bir de yeni favorim; düğme kapaklarım:) Aslında uzun zamandır favorilerim arasındalar ama ben buraya daha sık aktarmaya karar verdim. Bakar mısınız ciciliğine; üzerinde Mira'cığıma benzeyen mini bir kuş bile var. Baharı hatırlattı bana, umarım size de hatırlatır. Hadi şimdi arkanıza yaslanın, gözlerinizi kapatın ve pencereden gelen güneş ile yüzünüzü ısıtın. Ilık esinti ise benden, söz;) 
Cık! Yine de bahardan eser yoksa haydi iş başına.
Fotoğraflara geçelim mi?Bence geçelim
Not: Post yazarım diye düşünmedim aslında ve post olacak bir kombin değil belki de ama işte yukarıdaki yazdıklarımı hissedince paylaşmadan edemedim. İşte bugün her şey bana tozpembe:)


Gömlek: Beymen 
Pantolon: Zara
Hırka: Mango (geçmiş çok geçmiş bir sezon)
Ayakkabılar: Nine West
Kemer: Zara
Düğme Kapağı: Suare Butik by Tuğba Kuvvetli
Sevgiler benden
yani
elvinodabaşıpekiyiden

4 yorum:

minikkus dedi ki...

hani şu ellerinle kutsama hareketi yapmışsın ya, ben onu çok sevdim <3 hep ordaki gibi gülsene poz verirken, cok yakısıyo sana ^.^
bide bu hırkanın lilası da benim canım tardeşimde var taaa kaç yıldır:) şimdi onu nekadar ozledigimi hatırladım tekrar, ben biraz aglayıp geliyim tamam mı? :)

stileo-elvin odabaşı pekiyi dedi ki...

miniğim bundan sonra hep öyle gülcem hatta olur da başka gülersem bi sn olmadı gülemedim tekrar çekelim dicem gel seni de bi öpücem:) senin yorumların bir başka müptelalık yaratan cinsten seni yerim. Kardeş miiii özlemek mi hadi ben de burda ağlayım sen bakma utanırım:P

Nihalce Handmade dedi ki...

minikkuşa katılıyorum .Bu gülüş sana çok yakışmış bayıldım vede beyaz .sevgiler...

begum begum huuu dedi ki...

dugme kapağı ne sevimli bişimiş ole ben bılmıyordum:)
kombin gercekten toz pembeye uygun :) sen gulerek dahada guzel hale getırmıssın zaten daha ne olsun:)


begumyagci.blogspot.com